Serious Barber Shop

V roce 2015 jsme založili Serious barbershop pro náročnější pánskou klientelu. Nejsme jenom, tak obyčejné pánské holičství a to ve dvou věcech. Za prvé holíme břitvou, metodou ''Hot towel'', díky které je muž dokonale hladce oholen. Stříháme klasické, moderní i extravagantní střihy, tak aby byl zákazník plně spokojen. Plnovousu dáme tvar, který muž požaduje. Zapravujeme kontury obličeje, obočí, s chloupky v nose i na uších.

Za druhé, od nás zákazníci neodchází po procedůrách, ale zůstávají s ostatními muži a vychutnávají si prvotřídní kávu značky Doubleshot, případně osvěží své hrdlo pivem značky Heineken, Pilsner Urquell nebo nabudí chuťové pohárky kvalitní whisky, rumem či likérem.

U nás se zákazníkovi dostane té nejlepší péče z ryze pánského kolektivu holičů a baristů, kterému neunikne ani sebemenší přání zakazníka. Serious barbershop není jenom holičství, nýbrž pánský klub, kde mají ženy vstup zakázán. V tomto prostředí panuje nenahraditelná atmosféra, která podtrhne celý zážitek. Nemáme wifi ani televizi, protože to se u nás nenosí. My komunikujeme mezi sebou, jako to lidé dělali dřive.

Telefon: 
+420 737 319 492
Otevírací doba: 
Po-Pá: 9:00 - 21:00 So-Ne: Zavřeno
Kategorie: